M-AUDIO LUNA II

Kód produktu: MMID009
4 949 Kč vč. DPH
4 090,08 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Cena za: ks
Záruka: 24 měsíců
Včetně recyklačního poplatku: 4 Kč

Popis produktu


M-Audio® Luna® II je studiový profesionální kardioidní kondenzátorový mikrofon.

Základní vlastnosti Luna II

  • Kardioidní kondenzátorový mikrofon – vynikající pro zpěv, kytaru, klavír a další nástroje.
  • Prvotřídní FET elektronika – mimořádně čistý zvuk.
  • 1,1"; 3-mikrony tenká zlatá Mylar membrána – extrémně citlivé na hudební nuance.
  • Velká, solidní kapsle z mosazi – klasický, teplý zvuk.
  • 10dB pad – zdroj zvuku až do 140dB SPL.
  • Přepínatelný nízkofrekvenční filtr – odstraní dunění.


M-Audio®
Luna® II je studiový profesionální kardioidní kondenzátorový mikrofon, jež je aktualizovanou verzí oceňovaného M-Audio Luna, který má skvělý zvuk. Luna II nabízí vintage vzhled v kombinaci s moderní a prvotřídní elektronikou. Zlatá membrána o velikosti 1,1" a tloušťce 3 mikrony, zachycuje zvukové nuance s neuvěřitelnou precizností. K dispozici je 10dB pad, jež rozšiřuje citlivost mikrofonu až na maximálních 140dB SPL. Obsahuje také přepínač pro aktivaci/deaktivaci nízkofrekvenčního filtru, který lze dobře použít pro záznam zpěvu, kytary, klavíru a dalších nástrojů.

3mikronová membrána
Schopnost mikrofonu zachytit detaily, záleží především na tom, jak je memrána jednolitá a tenká. Odolná Mylar membrána v Luna II je pouze 3 mikrony tenká a parametry, které nabízí, jsou u mnoha výrobců nabízené za mnohem vyšší cenu. Také je použito 24-karátové zlato pro vyšší vodivost, což má mnohem lepší výsledky než například postřikování spojů, které dělají někteří jiní výrobci mikrofonů. Takto jemná práce s membránou mikrofonu Luna II je možná jen díky počítačové kontrole výrobních procesů.

Krása a praktičnost
Kromě toho, že je charakteristický design "lízátka" Luna II krásný, je také praktický. Minimalizuje totiž odchýlení od těla, následkem čehož zlepšuje osovou odezvu mikrofonu. A tělo samotné je z pevné mosazi s atraktivním niklovým leštěným povrchem. Luna II je tedy krásný a výkonný mikrofon.

Nízká tolerance
Všechny mikrofony Luna II jsou vyráběny s nízkou tolerancí na méně než ±1dB odchylkou z publikovaných křivek v celém frekvenčním rozsahu. To znamená, že dva nebo větší počet mikrofonů, jsou schopné nahrávat stereo obraz nebo je lze pohodlně použít pro prostorový záznam.

Aktualizace pro Classic

Luna II je postaven na vynikajícím a originálním designu M-Audio Luna mikrofonu. Nový přepínatelný filtr nízké frekvence sníží ruch vibrací přenášených po stojanu. Přidaný 10dB pad umožňuje zaznamenávat zvuk až do 140dB SPL, díky čemuž dokáže zvládnout intenzitu i kopáku bubnů, dechových nástrojů a kytrových zesilovačů. Luna II je vždy distribuován ve vlastním dřevěném pouzdře, které zajišťuje mikrofonu na cestách potřebnou ochranu.Profesionální volba
Mikrofony M-Audio se zavazují ke stejné dokonalosti pro záznamu zvuku profesionály, jako referenční monitory Studiophile®, Pro Tools M-Powered kompatibilní zvukové karty a další zařízení. Mikrofony M-Audio přináší na zvukovou paletu nové zvukové možnosti i nejnáročnějším uživatelům. Modely jako M-Audio Sputnik® zvýšili zájem zvukových inženýrů, recenzentů a získaly mnohé prestižní ocenění. Pokud to myslíte se zvukem vážně hned od začátku, při nabítání zvuku, pak je M-Audio Luna II správnou volbou.

© 2008-2019, Všechna práva vyhrazena, Clarina Music, Česká 9, 602 00 Brno