PRESONUS StudioLive 24.4.2

Kód produktu: FPRE110
54 501 Kč vč. DPH
45 042,15 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Cena za: ks
Záruka: 24 měsíců
Včetně recyklačního poplatku: 30 Kč

Popis produktu

Tento produkt je nominován na prestižní cenu TEC Award 2011.


StudioLive není jen mix, je to jeden z rychle rostoucí rodiny hardwarově softwarových mixážních a záznamových systémů, které přináší veškeré funkce potřebné pro živé ozvučování, záznam a také studiové nahrávání.

Produkt je oceněn cenou MIPA 2012 v kategorii Mixážní konzole (produktové studio).

StudioLive 24.4.2. je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí mixovat středně velké akce a je tak ideální pro klubové systémy, menší kapely, podnikové aplikace, výukové instituce a kdekoliv, kde chcete mít rack-mount mix. Je také perfektním hardwarovým jádrem pro projektová studia.
 
StudioLive v sobě ukrývá XMAX™ mikrofonní předzesilovače, FireWire rozhraní pro záznam i playback, více než 90 signálových procesorů, velkou škálu DSP efektů , 10 aux sběrnic, 4 podskupiny, rozsáhlou LED indikaci,  ukládání a načítání nastavení mixu, ukládání/volání/kopírování/vkládání nastavené celého channel stripu, talkback a mnoho dalších funkcí.

Při výrobě StudioLive byl jeden z hlavních cílů vytvořit příjemné rozhraní, které udrží všechny důležité kontrolní prvky hezky viditelné a přístupné – ne utopené někde uvnitř mnoha menu.

Kdyby byl StudioLive analogovou konzolí, měl by 4 stopy dlouhé channel stripy s knoby a tlačítky nebo by to vyžadovalo masivní externí rack se signálovými procesory. To proto, že každý kanál má svůj vlastní kompresor, limiter, gate, 4-pásmový parametrický EQ a high-pass filtr. Díky tomu, že je ale digitální, umožňuje všechny tyto funkce přehledně sjednotit pomocí LCD displeje a technologii Fat Channel.Více než mixpult - dálkové a bezdrátové ovlá
dání

S přibaleným nahrávacím a produkčním so
ftware Capture a Studio One Artist a  software pro dálkové ovládání Virtual StudioLive představuje 16.0.2 integrované řešení pro ozvučení i pro studio. Pult lze ovládat i bezdrátově pomocí aplikací SL Remote pro iPad a iPhone.Presonus začal včleňovat vysoce ceněnou Smaart Measurement Technology™ od Rational Acoustics pro systém zvukové analýzy a optimalizace zvuku přímo do ovládacího panelu Universal Control (který zahrnuje VSL). Smaart je kolekce měřicích nástrojů a technik, které se zaměřují na jednotlivé kanály a separátně analyzuje jejich úroveň, frekvenci, průběh, atd. Můžete tak porovnávat vstupní a výstupní úroveň jednotlivých signálů a zjistit tak jakékoliv provedené změny.

Hlavní rysy:

24 mic/line vstupů s XMAX™ předzesilovači (v A třídě)
4 podskupiny
Stereo/mono hlavní výstup
10 aux sběrnic
32-in/26-out FireWire rozhraní (24-bit/44.1 a 48 kHz)
Nastavení citlivosti  v rozsahu –20 až +20 dBV line/-15 až +65 dBu mic
+48V fantomové napájení pro kondenzátorové mikrofony
100m precizní fadery
Podsvětlená Solo a Mute tlačítka
15 stupňový LED sloupec + indikace clipu
Přímý záznam kompatibilní s Logic®, Nuendo, Cubase, Sonar™, Digital Performer™, Ableton™ Live a dalšími softwary


© 2008-2020, Všechna práva vyhrazena, Clarina Music, Česká 9, 602 00 Brno