YOU ROCK GUITAR YRG-1000 demo

Kód produktu: CYRG001
4 652 Kč vč. DPH
4 229,09 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Cena za: ks
Záruka: 24 měsíců
Včetně recyklačního poplatku: 4 Kč

Popis produktuKonec neustálého ladění kytary
Velké množství zvuků
Reálný pocit hry

Už vás někdy napadlo, jak by to bylo fajn, kdybyste už nemuseli nikdy ladit kytaru? A jak by se vám líbilo, kdyby vaše kytara měla více zvuků? A co třeba zvuk kláves nebo flétny? To by byly možnosti! Najednou by se z vás stal profesionální klávesák či flétnista, i když jste daný nástroj nikdy nedrželi v ruce.

You Rock Guitar je unikátní nástroj, který má opravdu neuvěřitelné možnosti. Jedná se v podstatě o geniální kytarový MIDI kontroler, vybavený interní bankou (nejen) kytarových a synth zvuků,  které lze kombinovat, ale také dopro
vodnými melodiemi a rytmy, ke kterým lze navíc dohrávat. K dispozici máte také 64 otevřených ladění a možnost transpozice. To vše lze kombinovat a ukládat do uživatelských presetů.

You Rock Guitar podporuje různé styly hry včetně slidů a tappingu.
K dispozici je také klasická vibrapáka pro ohýbání tónu. Přídavkem je pak malý joystick vedle volume knobu, který umožňuje ovládat modulaci, podobně jako na klávesách.

You Rock Guitar lze díky klasickému výstupu na velký jack využívat jako normální kytaru. Tím nejlepším je však klasický MIDI 5-ti kolík, kterým můžete ovládat jakýkoliv synte
zátor či sampler, zaznamenávat vaši hru do MIDI stopy  sekvenceru atd. YRG je také vybaven USB rozhraním, což zjednodušuje připojení k počítači. Navíc má i linkový vstup pro připojení např. MP3 přehrávače, který tak můžete použít jako doprovod.

VIDEO: Ukázka kompozice francouzského umělce Jérémie Revela s využitím YouRockGuitar "kontroleru".


You Rock Guitar lze kromě toho všeho využít i jako herní kontroler pro Guitar Hero™ nebo Rock Band™. Stačí dokoupit tu správnou Gameflex cartridge pro Wii™, PS3™ nevo XBox 360™. Získáte tak ještě preciznější a věrnější ovládání, než umožňují obyčejná tlačítka.

Díky snadno odnímatelnému krku je You Rock Guitar velmi skladný a lze jej tak přenášet v obyčejném batohu. Kytaru lze dovybavit několika různými polepkami pod struny a také stylovými zakončeními zakončeními krku.


© 2008-2022, Všechna práva vyhrazena, Clarina Music, Česká 9, 602 00 Brno