CME U-KEY

Kód produktu: U-KEY
4 200 Kč vč. DPH
3 471,07 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Cena za: ks
Záruka: 24 měsíců
V prodeji od: Září 2006
Včetně recyklačního poplatku: 10 Kč

Popis produktu

U-Key je první „Mobiltone“ klaviaturou na světě. Jedná se o MIDI klaviaturu se zvukovou bankou, která je ideální k vytváření vyzváněcích tónů mobilních telefonů a podobných nahrávek.

U-key používá ultra tenké plně funkční polovyvážené klávesy, její celková tloušťka je pouze 3,7 cm, ale citlivost kláves je stejná jako u klaviatur se standardní tloušťkou.

U-Key má vestavěný zvukový modul pro vytváření vysoce kvalitních vyzváněcích tónů s 64hlasou polyfonií a interní vysoce kvalitní (Hi-Fi) reproduktor, buzený digitálním zesilovačem.

U-Key má také vestavěno mnoho MIDI skladeb a doprovodů v rozdílných hudebních stylech, včetně různých smyčkových variací a změn akordů, které jsou vypracovány těmi nejpovolanějšími hudebníky, a to díky jedinečné funkci „PadStyle“. Všechny MIDI skladby a hudební styly je možné stáhnout přímo z Internetu a do U-Key se přenesou přes USB.

U-Key dodává zbrusu nový režim „Game“, uživatelé mohou tuto funkci používat pro testování svých dovedností, při výuce a studenti se také mohou v tomto módu naučit mnoha tipům.

U-Key je první „Mobiltone“ klaviatura, která má vestavěné různé světové etnické hudební stupnice a toto vás překvapí. Je jedno, jestli chcete hrát arabskou či asijskou hudbu.

U-CTRL je zcela nová koncepce firmy CME, která poskytuje snadnější způsob komunikace mezi kotrolérem a hudebním softwarem. Nemusíte načítat žádnou šablonu nebo presets - předvolby, stiskněte pouze tlačítko U-CTRL a všechny kontrolery pro váš software, které chcete používat, budou připraveny. U-Key nabízí více než 20 různých uživatelem definovaných kontrolérů (joystick, trigger pady, kodér dat, pedály). Všechny kontrolery jsou programovatelné a všechny funkce klaviatury mohou být rychle a jednoduše nastaveny stisknutím určitých kláves. Uživatel může jejich nastavení uložit do U-Key a načíst je kdykoli bude chtít.

Klávesnice U-Key má „Plug and Play“ USB MIDI driver pro Windows XP / MAC OSX a může být napájena přes USB. S linkovým výstupem U-Key, výstupem z mobilního telefonu v kompaktním balení, můžete U-Key používat k vytváření vyzváněcích tónů na laptopech. Klaviatura U-Key následuje CME konkurence schopné ceny tak, jak je tomu u jejích předchozích produktů.

Dostupné v barvách: bíla, modrá, růžová. Při objednání upřesněte prosím barvu v poznámkách

Vybavení:

*49 kláves ultra tenké plně funkční polovyvážené klaviatury
*1x programovatelný „joystick“
*8x programovatelný „trigger pad“, dynamický
*8x programovatelný knoflík (nekonečný dekodér)
*1x nekonečný dekodér pro vkládání dat
*„PadStyle“ MIDI song a styl vám pomůže při živém hraní
*Interaktivní režim pro zlepšování dovedností
*Výběr z různých druhů etnické hudby
*U-CTRL pro přesnou práci se softwarem
*Plně funkční MIDI obsahující „SEQ transport“ s rychlým operačním přístupem
*Hudební software ovládá šablony s uživatelskými bankami
*LED displej
*Firmware aktualizovatelný přes USB
*USB MIDI, kompatibilní s Windows XP a MAC OSX
*Konektor pro připojení univerzálního pedálu, plně kompatibilní s přepínacím a „expression“ pedálem
*1x stereo linkový výstup, 6,3mm jack
*1x stereo sluchátkový výstup, 6,3mm jack
*1x MIDI I/O
*USB sběrnice – napájená
*Váha... 3,3kg

Ke stažení

© 2008-2024, Všechna práva vyhrazena, Clarina Music, Česká 9, 602 00 Brno