M-AUDIO KEYSTUDIO 49i

Kód produktu: KEYSTUDIO49i
5 834 Kč vč. DPH
4 821,49 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Cena za: ks
Záruka: 24 měsíců
V prodeji od: Listopad 2007
Včetně recyklačního poplatku: 10 Kč

Popis produktu

KeyStudio 49i přináší vše, co dnes potřebujete ke skládání a záznamu hudby. A to nejen v MIDI. Je to totiž první USB MIDI keyboard od firmy M-Audio, který obsahuje nejen zvukovou kartu s mikrofonním a kytarovým vstupem, ale zároveň je vybaven i zvukovým modulem Steinway piána. Využití KeyStudia je tedy opravdu velmi široké. Je to malé mobilní studio, se kterým kvalitně zaznamenáte své klávesové, kytarové či vokální nápady a navíc můžete využít tento keyboard bez počítače jako stage piáno.

Piano

KeyStudio vychází z koncepce velmi úspěšné MIDI klaviatury Keystation 49e. Má tak 49 polovyvážených kláves (4 oktávy) standardní velikosti a zdvihu. Obrovskou výhodou KeyStudia je však zabudovaný modul Steinway piána, který obsahuje prvotřídní stereo vzorky a k realistickému podání přispívá též implementovaný reverb, který dodá zvukům patřičný prostor. Takže stačí zapojit KeyStudio a začít hrát.

Spousta nástrojů

Proč hrát pouze piáno, když můžete hrát mnoho dalších nástrojů? Přiložený M-Audio GM softwarový modul vám dává možnost využít dalších 127 nástrojů pro hraní či záznam do počítače. V tomto modulu naleznete zvuky bicích, basy, synťáků, varhan, saxofonu, flétny a mnoho a mnoho dalších.

*USB
*Windows XP
*Windows Vista
*MAC OS X
*Max. bitová hloubka (bit)... 16
*Max. samplovací frekvence (kHz)... 44.1
*Analog in... 2
*Analog out... 2
*Mikrofonní preamp... 1
*Kytarový (HiZ) vstup
*Sluchátkový výstup
*Počet kláves... 49
*Dynamické klávesnice
*MIDI výstup
*Přepínání oktáv
*Pitch / modulace
*Sustain Jack
*Napájení z počítače
*Napájení ze zdroje
© 2008-2024, Všechna práva vyhrazena, Clarina Music, Česká 9, 602 00 Brno