M-AUDIO M-Audio KeyStudio

Kód produktu: AMID092
2 486 Kč vč. DPH
2 054,55 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Cena za: ks
Záruka: 24 měsíců
Včetně recyklačního poplatku: 10 Kč

Popis produktu
Přehrávejte, míchejte a nahrávejte bez omezení. Změňte váš počítač v plnohodnotné nahrávací studio, které je postavené na M-Audio technologii, kterou hudební profesionálové používají pro tvorbu, editaci a produkci mnohé světově nejpopulárnější hudby. Inspirace se nedá naplánovat, přijde kdykoliv. Proto je nutné být přichystán a mít možnost vytvořit song profesionální kvality kdykoliv. Buďte klávesákem s výrazovými možnostmi celého orchestru
M-Audio KeyRig 49 přemění váš počítač na víceúčelovou klávesovou pracovní stanici. KeyRig 49 obsahuje 49-klávesový MIDI kontoler s USB rozhraním. KeyRig 49 je tak ideálním řešením pro vaše první kroky v oblasti tvorby hudby. – pro živé hraní, cvičení či výuku.Součástí je miniaturní zvuková karta, která se stará o to, abyste mohli nahrávat nejen MIDI data, ale také libovolné zvuky pomocí mikrofonu. Pro chod Pro Tools SE je nutné, aby byla tato zvuková karta vždy připojená.ProTools® SE
Pro Tools® SE, software pro záznam a tvorbu hudby přináší řadu stejných funkcí, které profesionálové používají při tvorbě desek oceňovaných Grammy®, Emmy® nebo Academy Award®. Tento snadno použitelný software vám umožní vytvářet profesionálně znějící hudbu s až 24 zvukovými a nástrojovými stopami. Obsahuje také více než 100 virtuálních nástrojů pro vystavění vašeho mixu, EQ, reverb a další efekty. Díky tomu může znít vaše hudebna profesionálně.

Tvořte hudbu během minut
Díky integrovaným nástrojům pro výuku a tvorbu, je možné s Pro Tools® SE  snadno začít tvořit všechny hudební styly, od hip-hop a elektroniky, přes pop, funk, jazz, rock, až po blues. K dispozici je široká paleta předem připravených šablon a 3GB velká knihovna zvukových smyček. Takže můžete hrát spolu s bicími groovy a přidat své vlastní bicí, basu a nástrojové party. Pro Tools SE také nabízí profesionální efekty, stejně jako kompoziční a editační nástroje. Díky tomu zní váš zvuk senzačně. 


Více než 100 virtuálních nástrojů
Zaznamenejte svou vlastní hru na váš nástroj a potom použijte obsažené virtuální nástroje pro rozšíření hloubky a rozmanitosti stop. Pro Tools SE nabízí více než 100 virtuálních nástrojů studiové kvality. Od piana, varhan, syntezátorů, přes kytary, basy, smyčce až po bicí nástroje. Můžete tak vytvořit kompletní písničku bez kapely. 

Efekty
Pro Tools SE změní váš počítač v plně vybavené nahrávací studio, včetně výkonných efektů používaných pro mix. Vytvořte profesionálně znějící mixy s použitím reverbu, delay, EQ, kompresorů, chorusu, flangeru, a další obsažených efektů. Pro Tools SE také nabízí klasický kytarový předzesilovač a distortion efekty pro tvorbu skvělého kytarového zvuku – bez zbytečného hluku zesilovače.

Pro Tools SE Pro Tools M-Powered™
Maximální počet současně zaznamenávaných audio stop

2 18
Celkový počet audio stop

16 48
Celkový počet virtuálních stop

8 32
Audio efekty

20 70
Zvuky virtuálních nástrojů

100 tisíce
Hudební smyčky

3 GB 8 GB


© 2008-2021, Všechna práva vyhrazena, Clarina Music, Česká 9, 602 00 Brno