NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol Z2

Kód produktu: SNAI063
19 791 Kč vč. DPH
16 356,20 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Cena za: ks
Záruka: 24 měsíců

Popis produktuJeště než začnete, začtěte se do recenze českého DMC šamiona. "Zed dvojce" se podíval na zoubek DJ Mike One.

Traktor Kontrol Z2 je nejmodernějším DJským ovladačem v těle profesionálního 2+2 kanálového mixu – a obsahuje Traktor Scratch software.

 • 2 samostatné kanály + 2 plnohodnotné Remix kanály
 • Robustní hliníková konstrukce s Inofadery™
 • Intuitivní ovládání Macro FX a režim Flux


Traktor Kontrol Z2 je první DJský 2+2 ovladač a mix. Postavený je tak, aby odolal těžkým nárokům při profesionálním použití v klubu. Z2 exceluje jako moderní mix vedle klasických gramofonů a CDJů, ale také jako rozbočovač pro současné použití ovladače, včetně Remix Deck.

Naprosto nový Macro FX a Flux Mode v poslední verzi softwaru Traktor rozšiřuje váš kreativní arzenál. Vysokou spolehlivost zajišťuje odolný kov caseu, robustní ovládací RGB tlačítka i Innofadery™. Ať je váš styl jakýkoliv, vítejte v budoucnosti.

Díky kombinaci toho nejlepšího ze svých předchůdců, je Traktor Kontrol Z2 výkonným dvoukanálovým stand-alone mixem a navíc přidává další dva kanály pro Remix Deck. Díky tomu, že je software Traktor Scratch Pro 2 součástí balení, dostanete opravdu luxusní kousek.

Rozmístění ovladačů je každému DJovi okamžitě známé.

Podívejte se na guru v oblasti kontrolérů, Ean Goldena, jak rozzáří svůj Z2.


Traktor Kontrol Z2 nabízí spolehlivost a profesionální zvukovou kvalitu, která je nezbytná pro největší světová pódia a nejžhavější kluby.

Profesionální XLR výstupy a 24-bitová kvalita zvuku zaručují to, že vaše hity budou mít maximální dopad. Přesné otočné ovladače, více-barevné ovladače cue point a Innofaders™ vám umožňuje naprosto přesné ovládání vašich setů. Je jedno, jestli používáte vinyly, CDJ, nebo přehráváte digitální soubory pomocí Traktor Scratch ovládaný timecodem. Přepínání mezi formáty je otázkou stisku jediného tlačítka – nepřerušený, bleskový tok kreativity. A díky pevnému caseu máte jistotu, že váš nabitý program si svou daň na vašem novém nástroji nevybere.

Myslíte, že víte, kde jsou limity? Smažte je.
Poprvé přidává Traktor Kontrol Z2 pro software Traktor Macro FX. Zničte stopy k nepoznání pomocí naprosto nových kombinací efektů, jako jsou Wormhole, LaserSlicer a Bass-o-matic – výrazné ovládání zvuku pomocí jediného ovladače.

Jestliže žonglujete s cue místy nebo smyčkami, Flux Mode sleduje čas, a tak se můžete spolehnout, že vždy zapadnete přesně do toho správného momentu – mocná zbraň pro všechny kreativní DJe.

Díky USB rozbočovači Z2 je integrace většího počtu ovladačů Traktor Kontrol F1 nebo X1 naprosto jednoduché. Stačí je zapojit a můžete hned hrát. Uvolníte tak další USB porty vašeho notebooku.

Chcete začít používat vlajkovou loď Traktor Scratch Pro 2 s Remix Deck™ technologií a Traktor Scratch timecody vinyly v rekordním čase? Jednoduše připojte Z2 k vašemu počítači pomocí jednoho USB kabelu a začněte.

Traktor Kontrol Z2 je plnohodnotný ovladač Traktor – silný jako tank, pro vynikající výkon. Vytvořte si vlastní zážitek, bez ohledu na to, jaký je váš styl a nebo pracovní postupy s následujícími ovladači:
 • Traktor Kontrol F1 - ovládá kompletní Remix Deck s až 64 samply a smyčkami – barevně!
 • Traktor Kontrol X1 – ovládá transport ovladače a navíc do hloubky pracuje s klasickými efekty Traktor.

Hardware
DJský mix je postaven na standardech daného odvětví, takže Traktor Kontrol Z2 nabízí intuitivní, ergonomické a dobře známé rozmístění všech ovládacích prvků. Od prvního okamžiku, kdy se k Z2 dostanete, vám bude připadat dobře známý. Mezi ovladači je dostatek prostoru. Sekce 3-pásmového EQ a samostatné ovladače filtru na každý kanál – vše na tom správném místě – to vám dává maximální možnou kontrolu nad zvukem.

Otočné ovladače pro Traktor Macro FX a Remix Decks jsou umístěné v ovládací sekci, podél Flux Mode tlačítek. Díky tomu je ke všemu snadný přístup a více-barevná tlačítka pro spouštění cue bodů umožňuje skákat z místa na místo a přepracovat tak váš track.

Vysoce odolný hliník staví celé zařízení na zcela novou úroveň. Přesné otočné ovladače, tlačítka a Innofaders™ fadery umožňují naprosto precizní ovládání vašich souborů.

Prvotřídní podsvícená tlačítka Z2 nabízejí přesnou vizuální zpětnou vazbu, a to i v těch nejtemnějších klubech. Napájený USB rozbočovač, který je součástí, umožňuje připojit další dva ovladače, jako jsou Traktor Kontrol F1 nebo X1 a tím si uvolníte USB porty v notebooku.

Traktor Kontrol Z2 je od základu navržen pro pevný zvuk do klubů. Od napájení s nízkým hlukem, přes 24-bitovou zvukovou kartu, Cirrus Logic převodníky, až po profesionální XLR výstupy. Každá komponenta byla zvolena tak, aby vaše vystoupení mělo co nejlepší účinek.

Dvě základní sekce Traktor Kontrol Z2

A. sekce mixu
Naprosto známý vzhled a standardní rozložení všech ovladačů.

B. efektová sekce
Geniální ovladač Macro FX pro kreativní práci s efekty.

C. sekce ovladače
Specifické Traktor cue body, Remix Deck™ a loop ovladače – jádro platformy 2+2.Příklady zapojení

Traktor Scratch a analogové vinylyOvládání Traktor Kontrol Z2 je pomocí timecode vinylů snazší, než kdykoliv dříve. Hned po vybalení z krabice můžete začít, díky softwaru Traktor Scratch Pro 2, který je součástí balení a pracuje se systémem digitálních vinylů. Přecho z analogových vinylů na timecode, je pouhý stisk jednoho tlačítka.

CDJ klubTraktor Kontrol Z2 je dostatečně univerzální na to, aby v jakémkoliv klubu fungoval jako rozbočovač. Tato sestava ukazuje Z2 vedle CDJ modelů . Integrace Advanced HID umožňuje velmi rychlé nastavení CDJ a dokonce vám umožní  listovat ve vaší Traktor kolekci nebo spouštět jednotlivá cue místa přímo z jednotky – pochopitelně se zpětnou vizuální vazbou na diespleji.

Pokud Z2 použijete tímto způsobem se softwarem Traktor, získáte navíc dva Remix Decky a ještě preciznější kontorlu nad smyčkami a cue místy. To vše, aniž byste potřebovali externí zvukovou kartu. Mějte svou DJskou knihovnu ve vysokém rozlišení. Mějte své osobní nastavení a možnosti práce s FX pomocí Macro FX vždy u sebe – každý večer. Každý DJský stánek je právě vaším stánkem!


Hybridní sestavaTato "hybridní" konfigurace ukazuje Z2 na vrcholu svých možností.

Gramofon s Traktor Scratch timecode ovládáním je použit vedle DJského CD přehrávače, který je připojen a integrován pomocí Advanced HID. Navíc je přidán Traktor Kontrol F1, díky kterému máte přístup ke všem 64 slotům Remix Deck™, a tak můžete se smyčkami pracovat jedním výstřelem. Remix Deck jsou nasměrovány na výstup pomocí "Deck D", který lze přímo ovládat pomocí otočného ovladače na Z2 hardwaru.

OvladačTraktor Kontrol Z2 je prvotřídní 2+2 kanálový stand-alone mix s 24-bitovou zvukovou kartou a integrovaným ovladačem pro Traktor. Více-barevná tlačítka pro spouštění cue míst umožňuje doslova žonglování se startovacími místy. Pomocí nového Flux režimu máte jistotu, že budete vždy v tom správném beatu.

Použít můžete další přídavné ovladače a tím získat ještě větší flexibilitu. Traktor Kontrol X1 zde nabízí ovládání transport ovladačů a efektů. Ovládat můžete také všechny parametry efektů třetí a čtvrté efektové jednotky. A to pomocí jediného Macro FX ovladače na jednotkách 1 a 2.

Živé vystoupeníSestava Traktor Kontrol Z2, Traktor Kontrol X1 a dvě jednotky Traktor Kontrol F1 pro ovládání Remix Decků nabízí kompletní kontrolu a spontánnost při živém vystoupení. To je ideální pro DJe-producenty, kteří preferují vzrušení z improvizací.

X1 nabízí hlubokou kontrolu nad decky 1 a 2, včetně spouštění živých samplů. pomocí ovladačů Loop. Decky 3 a 4 jsou použity pro Remix sady, které jsou přímo ovládány pomocí F1. Rozšiřte tuto sestavu až na čtyři F1 ovladače!

Specifikace

Systémové požadavky
 • Windows 7 (poslední Service Pack, 32/64-bit)
 • 2 GHz intel Core 2 Duo nebo AMD Athlon 64 X2
 • 2 GB RAM (4 GB doporučeno)
 • Mac OS X 10.6, 10.7  nebo 10.8 (poslední aktualizace)
 • Intel Core 2 Duo
 • 2 GB RAM (4 GB doporučeno)
 • Rozlišení monitoru 1024 x 768
 • USB 2.0 port
 • 1 GB volného místa na disku
 • Připojení k internetu pro aktivaci softwaru
 • Rozměry: 272 x 388 x 109 mm
 • Hmotnost: 5,1 kg
Napájení pomocí 3-pinového IEC napájecího kabelu, který je součástí balení. 115-230V, 50/60Hz, 0,5 až 0,75A. Není potřeba žádné další externí napájení nebo baterie.

© 2008-2022, Všechna práva vyhrazena, Clarina Music, Česká 9, 602 00 Brno