RME BabyFace Blue

Kód produktu: ARME028
13 851 Kč vč. DPH
11 447,11 Kč bez DPH
Dostupnost: na dotaz
Cena za: ks
Záruka: 24 měsíců

Popis produktu


Díky poslední generaci 192kHz ADDA převodníků a špičkových mikrofonních preampů poskytuje Babyface skvělý zvuk v podobě designově atraktivní zvukové karty napájené přímo z USB sběrnice.

 • 22-kanálový multiformátový USB audio interface podporou 192kHz
 • 10 vstupů / 12 výstupů
 • 2 analogové in/out s linkovou a mikrofnní úrovní, symetrické / nesymetrické
 • 1 nástrojový vstup s HiZ úrovní
 • 1x ADAT in/out nebo 1x optický SPDIF in/out
 • 1x sluchátkový výstup
 • 1x MIDI in/out
 • Napájení z USB
 • Total Mix DSP (špičkový DSP mixer s efekty)

Nekompromisní „mastering“ kvalita. V poměru kvalita/cena představuje RME absolutní špičku na trhu. Babyface není výjimkou. Stejně jako ostatní RME produkty nabízí excelentní analogové obvody se špičkovými ADDA převodníky. Technologie Steady Clock navíc zajišťuje tu nejkvalitnější možnou konverzi AD-DA.

Oba digitálně ovládané mikrofonní preampy disponují individuálním phantomovým napájením 48V. Maximální gain 65dB, nastavitelný s přesností 1dB v celkovém rozsahu 55dB ve spojení s extrémně nízkými hodnotami zkreslení a šumu představují kvalitativní konkurenci i k mnohem dražším systémům než je Babyface.

Veškeré nastavení lze uložit jako preset a okamžitě vyvolat pomocí softwarového ovladače.

Multi-formát. Babyface je vybaven optickým in/out Toslink, použitelným pro formát ADAT s podporou SMUX technologie nebo SPDIF s podporou až 192kHz. V kombinaci s ADAT převodníkem (například ADI-8 DS, ADI-8 QS, Octamic II), nabízí Babyface celkem 10 vstupů a 12 výstupů.

Sluchátkový výstup je nezávislý a může být použit jako zcela nezávisle jako další dva kanály na výstupu a je dostupný přímo jako konektor na Babyface, ale i jako další totožný sluchátkový výstup na breakout kabelu. Hlasitost se dá nastavit jednoduše pomocí volume knobu na Babyface.

Po přepnutí jednoho ze dvou analogových vstupůl do módu HiZ můžete přímo k Babyface připojit kytaru nebo jiný nástroj. Nahrávání nástroje je tak velmi jednoduché a není potřeba žádný další hardware.

MIDI I/O. Integrovaný MIDI in/out uzavírá konektorovou výbavu Babyface a přináší další možnosti připojení klávesového nástroje, zvukového modulu, synchronizace apod.

Dokonalé ovládání. Jeden volume knob a dvě samostatná tlačítka představují skvěle vyřešené, jednoduché a rychlé ovládání pro všechny typické požadavky ve studiu: ovládání hlasitosti, uložení a vyolání referenční hlasitosti, dim, výběr a přepínání vstupů, ovládání vstupní citlivosti. Dvě LED stupnice nabízí měření vstupu a výstupu.

USB – vytvořeno RME. Babyface používá speciální RME technologie pro přenost dat po USB s důrazem na minimální možnou latenci na PC i MAC. Pod oběma operačními systémy jsou dosažené hodnosty latence doslova senzační a Babyface tak přináší velké možnosti pro realtimové operace při zachování maximálního výkonu a stability.

Plná mobilita. Babyface umožňuje plnou funkci při napájení z USB pomocí dvou USB konektorů (USB napájecí kabel přiložen). DDíky této vlastnosti představuje Babyface dokonalé řešení pro mobilní nahrávání živých produkcí, divadelních představení, jam sessions, nahrávání v přírodě, snímání zvuku pro video apod. V neposlední řadě může Babyface sloužit i jako skvěle vypadající HIFI player pro náročné posluchače nebo zvuková karta v domácím studiu. Pracuje skvěle se stolním počítačem, i s notebookem.

Zadní panel:

Babyface nabízí dva optické konektory (ADAT, SPDIF) a 15-pin D-Sub konektor. Přiložený breakout kabel lze připojit přímo k Babyface nebo lze v případě potřeby použít specielní prodlužovací kabel.

 • 4x XLR symetrické (analog in/out)
 • 1x ¼ TRS jack (sluchátka nebo analog out 3+4)
 • 2x DIN (MIDI in/out)

TotalMix FX

Nová generace aplikace TotalMix nabízí hardwarovou mixáž a rating s množstvím nových vlastností a vylepšeným provedením.  DSP mixer nově nabízí kromě funkcí digitálního mixážního pultu i nové DSP efekty: 3-pásmový parametrický EQ, reverb a echo. DSP nabízí také hardwarové měření RMS a špiček (PEAK) pro všechny kanály. To vše bez zatížení procesoru počítače.


Ovládání pomocí iPadu

TotalMix FX umožňuje bezdrátové ovládání z iPadu pomocí aplikace TouchOSC, která je ke stažení na Apple Store. Nastavení můžete provést podle českého návodu. Doporučené produkty k Babyface:

OctaMic II
 ADI-8DS Cubase 5
RODE NT4© 2008-2023, Všechna práva vyhrazena, Clarina Music, Česká 9, 602 00 Brno